O Firmie

Firma „MaGrit” działa na rynku krakowskim od 1 stycznia 2006 roku na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr. ewid. 7464/2005.
     
Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie utrzymania czystości i stanu technicznego budynków mieszkalnych oraz terenów przylegających utwardzonych i zielonych m.in. Wspólnotom Mieszkaniowym oraz Spółdzielniom Mieszkaniowym. Specjalizujemy się również w sprzątaniu biur.
 
Jesteśmy firmą profesjonalną w swojej branży. Posiadamy doświadczenie w zakresie utrzymania czystości w obiektach o znacznym zróżnicowaniu działalności oraz poziomu wymagań. Naszym założeniem jest to, że najlepszą reklamą dla naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz maszynami czyszczącymi takich firm jak Numatic, Comac, Vileda, Filmop, Nilfis. W trakcie pracy stosujemy profesjonalne, nowoczesne technologie mycia, czyszczenia i dezynfekcji przy użyciu środków chemicznych takich firm jak Buzil, Voigt, Tana, Katrin, które są przyjazne dla środowiska i posiadają niezbędne atesty.

Zapewniamy również doskonałe przygotowanie pracowników w obsłudze nowoczesnego sprzętu i stosowaniu najnowszych technologii czyszczenia.

Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom oraz posiadaniu odpowiedniego sprzętu możemy Państwu zagwarantować wysoką jakość i profesjonalizm wykonywanych przez nas usług.

Jednocześnie naszym priorytetem jest jak najbardziej indywidualne dostosowanie naszego cennika i zakresu usług dla zapewnienia Państwu świadczeń jak najwyższej jakości.

Jesteśmy firmą otwartą na wszelkiego rodzaju propozycje. Posiadamy stosowne ubezpieczenie OC od nieszczęśliwych wypadków, certyfikaty „Operatora utrzymania czystości” I-go i II-go stopnia oraz certyfikat „Rzetelna firma”

Nasi klienci doceniają jakość świadczonych przez nas usług, za co bardzo dziękujemy i oczywiście gwarantujemy dalsze zaangażowanie.

Zapraszamy Państwa do współpracy i zapewniamy, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem oraz, że postaramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.